JET EMLAKHantaş Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu çalışma anlayışıyla

| | |

Fiyat Belirtilmemiş

İstanbul / Atasehir /

  • İlan Tarihi
    13 Ekim 2015
İlan ile ilgili şikayetim var

İletişim Bilgileri

Hantaş Evden

İş Telefonu 0850-840-93-91

Cep Telefonu 0533-051-93-91

Fax Numarası -

Web Sitesi -

Üyelik Tarihi 13 Ekim 2015Açıklama

Hantaş Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve müşteri memnuniyetini önemseyen çalışma anlayışıyla, %100 memnuniyet garantili bir taşıma hizmeti vermektedir. Hantaş Evden Eve Nakliyat şimdiye kadar müşterilerinin tüm geri bildirimlerini ciddiye alarak hizmet kalitesini geliştirmiştir. Uzman kadromuz da "müşteri memnuniyeti" odaklı çalışarak, diğer firmalardan farkımızı ortaya koymuştur. Yılların verdiği tecrübe ile firmamız fiyat konusunda da siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürecek bir düzenleme içerisine girmiştir.  Firma olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarına ne kadar değer verdiklerinin biliyor ve eşayalarınızı en az müşterilerimiz kadar değer vererek taşıyoruz. Size yalnızca bir telefon kadar yakınız.
Öncelikle istediğiniz bir saatte eksperimiz evinize gelir. Eşyaların sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj&apaketleme materyali seçimini yapar, eşyaların hangi sistemle taşınacağına karar verir, taşıma işleminin hangi araçla yapılacağına karar verir. Bir rapor hazırlar, rapora göre görev dağılımı gerçekleştirilir. Eksperimizin direktifleri doğrultusunda çalışanlarımız sizlerin istediği zaman diliminde gelerek eşyalarınızın de'monte eder, ambajlama&apaketleme ve hava kabarcıklı naylona sarar. Daha sonra eşyalarınız kamyon/kamyonete yüklenir. Evinizin durumu, merdivenlerin durumu, evinizin kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü,kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.
Evinize teslim sırasında eşyalarınız istediğiniz yerlere konur, de'monte edilen eşayalarınız tekrar montajlanır. Özel eşyalarınız dışında tüm eşyalarınız istediğiniz şekilde paketleri açılarak yerleştirilir.
Tüm sistemimiz siz değerli müşterilerimizin taşınmasını kolay ve rahat edebileceğiniz bir biçimde halletmenizi sağlayacak biçimde gerçekleştirir. %100 müşteri memnuniyeti vadeden firmamız. Siz değerli müşterilerimiz için en doğru seçim olacaktır.Adres :Ataşehir kayışdağ Mahallesi Ceylan. Sokak no 20 Ataşehir / Maltepe

Özellikler

1450 kere görüntülenmiştir